Witaj na stronie słownika reklamy!

W sieci znajduje się wiele słowników reklamowych, jednak najczęściej są one niepełne a czasem też zawierają błędy. Dlatego powstała ta strona - słownik opiera się na mechanizmie Wiki co oznacza, że możesz zarówno dodawać swoje hasła jak i zmieniać te już istniejące, jeśli uważasz że są niepełne lub mijają się z prawdą.


Pamiętaj o prawach autorskich! Nie kopiuj treści z innych stron, tylko twórz własne hasła!


Możesz edytować zawartość słownika naciskając przycisk edytuj lub wybierając znajdujące się u dołu strony łącze o tej samej nazwie. Nie musisz być zalogowany, żeby edytować słownik! System zakłada na każdą edytowaną stronę 15-minutową blokadę. Oznacza to, że w ciągu 15 minut, nikt inny poza osobą, która pierwsza zaczęła edytować, nie będzie mógł wprowadzić żadnych zmian do treści danego hasła. Możesz wtedy przejść do edycji innego hasła, lub wrócić do hasła za jakiś czas.

Stwórzmy razem największy darmowy słownik reklamy w sieci!

Zachęcam też do zapoznania się z działem dokumentacji i pomocy na http://www.wikidot.com.

Jeśli chcesz już przejść do edytowania i oglądania słownika wybierz edytuj menu

Jeśli chcesz wysyłać za darmo smsy z internetu, czeka na Ciebie darmowa bramka sms - dzięki tej stronie http://www.nowabramka.pl możesz wysyłać wiadomości sms do wszystkich polskich sieci praktycznie bez żadnych ograniczeń. Bramka działa, jest sprawdzona, nie wymaga rejestracji, jej obsługa jest bardzo prosta.


Jeśli chcesz zgłosić nadużycie, kradzież swoich tekstów lub inny problem - pisz: moc.liamg|aksreigami#moc.liamg|aksreigami . Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub po prostu chcesz napisać, że to świetny pomysł ;) adres jest ten sam.


Powodzenia!

Irena Magierska
http://zjadamyreklamy.blox.pl

P.S. Niestety część interfejsu (okienka, komunikaty itp.) napisana jest nadal w języku angielskim, ale nie wpływa to na strony edycyjne.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License